Witaj w żłobku przy ul. Wolności 199 w Zabrzu!

Żłobek Kraina Odkrywcy zlokalizowany jest w dzielnicy Centrum-Południe, w wolnostojącym budynku, z dużym terenem zielonym przy jednej z głównych ulic Zabrza. Atutem placówki jest strzeżony parking oraz jej lokalizacja zdala od ulicznego zgiełku, dzięki czemu dzieci nie rozprasza hałas przejeżdżających samochodów podczas wspólnej zabawy i nauki. Sale w placówce są funkcjonalne i przestronne, a okna w każdej z sal dostarczają dużo naturalnego światła. W placówce znajduje się 7 w pełni wyposażonych sal żłobkowych, których komfortowa przestrzeń zapewnia dzieciom miejsce do wspólnej zabawy. Wspaniała kadra dba o rozwój Naszych Odkrywców organizując wiele ciekawych warsztatów i zajęć edukacyjnych, a każdy dzień dla maluchów jest nową przygodą.

Witaj w żłobku przy ul. Wolności 199 w Zabrzu!

Znajdujemy się w dzielnicy Centrum-Południe, w wolnostojącym budynku, z dużym terenem zielonym przy jednej z głównych ulic Zabrza. Atutem placówki jest lokalizacja z dala od ulicznego zgiełku. Sale w placówce są funkcjonalne i przestronne, a okna w każdej z sal dostarczają dużo naturalnego światła. W placówce znajduje się 7 w pełni wyposażonych sal żłobkowych, których komfortowa przestrzeń zapewnia dzieciom miejsce do wspólnej zabawy. 

Kamila Żędzianowska 

dyrektor placówki

Polonistka zakochana w alternatywnych metodach kształcenia. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej. Doświadczenie zdobywała jako nauczyciel języka polskiego m.in.  w szkole kształcącej zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori. Współpracowała również z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Przystań w Opolu, gdzie prowadziła zajęcia bajkoterapii połączonej z teatrem kamishibai. 

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Wolności 199 41-800 Zabrze
Dzielnica Centrum-Południe

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Wspaniała kadra dba o rozwój Naszych Odkrywców organizując wiele ciekawych warsztatów i zajęć edukacyjnych wykorzystując przeróżne materiały. Każdy dzień jest dla Maluchów jest nową przygodą. Dzieci chętnie poznają świat na spacerach i podczas aktywności w żłobku.
Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 01.01.2022-31.12.2022r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Wolności 199 w Zabrzu, otrzymał od Miasta Zabrze dofinansowanie na 82 miejsca opieki żłobkowej. Kwota miesięcznego dofinansowania na każde dziecko to 540,00 zł. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Zabrze. W związku z otrzymanym dofinansowaniem wysokość czesnego zostanie pomniejszona o tę kwotę.
żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.