Witaj w żłobku przy ul. Wolności 199 w Zabrzu!

Żłobek Kraina Odkrywcy zlokalizowany jest w dzielnicy Centrum-Południe, w wolnostojącym budynku, z dużym terenem zielonym przy jednej z głównych ulic Zabrza. Atutem placówki jest strzeżony parking oraz jej lokalizacja zdala od ulicznego zgiełku, dzięki czemu dzieci nie rozprasza hałas przejeżdżających samochodów podczas wspólnej zabawy i nauki. Sale w placówce są funkcjonalne i przestronne, a okna w każdej z sal dostarczają dużo naturalnego światła. W placówce znajduje się 7 w pełni wyposażonych sal żłobkowych, których komfortowa przestrzeń zapewnia dzieciom miejsce do wspólnej zabawy. Wspaniała kadra dba o rozwój Naszych Odkrywców organizując wiele ciekawych warsztatów i zajęć edukacyjnych, a każdy dzień dla maluchów jest nową przygodą.

Witaj w żłobku przy ul. Wolności 199 w Zabrzu!

Znajdujemy się w dzielnicy Centrum-Południe, w wolnostojącym budynku, z dużym terenem zielonym przy jednej z głównych ulic Zabrza. Atutem placówki jest lokalizacja z dala od ulicznego zgiełku. Sale w placówce są funkcjonalne i przestronne, a okna w każdej z sal dostarczają dużo naturalnego światła. W placówce znajduje się 7 w pełni wyposażonych sal żłobkowych, których komfortowa przestrzeń zapewnia dzieciom miejsce do wspólnej zabawy. 

Kamila Żędzianowska 

dyrektor placówki

Polonistka zakochana w alternatywnych metodach kształcenia. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej. Doświadczenie zdobywała jako nauczyciel języka polskiego m.in.  w szkole kształcącej zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori. Współpracowała również z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Przystań w Opolu, gdzie prowadziła zajęcia bajkoterapii połączonej z teatrem kamishibai. 

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Wolności 199
41-800 Zabrze

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Wspaniała kadra dba o rozwój Naszych Odkrywców organizując wiele ciekawych warsztatów i zajęć edukacyjnych wykorzystując przeróżne materiały. Każdy dzień jest dla Maluchów jest nową przygodą. Dzieci chętnie poznają świat na spacerach i podczas aktywności w żłobku.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Projekt zrealizowany ze środków:

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.