Witaj w żłobku przy al.  Armii Krajowej 42B w Rzeszowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Zalesie. Położona jest w pobliżu Alei Armi Krajowej, skąd można dostać się bezpośrednio do centrum miasta. Wolnostojący budynek, w którym znajduje się żłobek z dużym ogrodem jest świetnym miejscem do zabaw i nauki dla dzieci. Atutem jest również teren zielony otaczający placówkę, dzięki czemu podczas zabaw w ogrodzie, dźwięki dochodzące z głównej ulicy nie są słyszalne. Kolejnym atutem jest lokalizacja żłobka i przedszkola w jednym miejscu co sprawia, że dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując różne zajęcia oraz warsztaty edukacyjne. Każdego dnia Nasi podopieczni zdobywają nową wiedzę i poznają ciekawe i niesamowite rzeczy.

Witaj w żłobku przy al. Armii Krajowej 42B w Rzeszowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Zalesie, w pobliżu Alei Armii Krajowej, skąd można dostać się bezpośrednio do centrum miasta. Wolnostojący budynek, w którym znajduje się żłobek z dużym ogrodem jest świetnym miejscem do zabaw i nauki dla dzieci. Atutem jest również teren zielony otaczający placówkę, dzięki czemu podczas zabaw w ogrodzie, dźwięki dochodzące z głównej ulicy nie są słyszalne.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego 
przedszkola przy al.Armii Krajowej

Sylwia Parys

dyrektor placówki

Posiada 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami żłobkowo- przedszkolnymi. Priorytetem w jej codziennej pracy jest wszechstronny rozwój Małych Odkrywców poprzez zachowanie wysokich standardów w pracy opiekuńczo-edukacyjnej.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

al. Armii Krajowej 42B
35-307 Rzeszów

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.