Witaj w żłobku przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Znajdziecie nas Państwo  w dzielnicy Podgórze, tuż przy głównej ulicy Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, obok Estakady Jacka Kaczmarskiego. Łatwo można do nas dojechać tramwajem lub autobusem – przystanek Kuklińskiego. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować naukę po ukończeniu żłobka w znanym sobie środowisku, unikając stresu związanego ze zmianą otoczenia. Żłobek jest przestronny i komfortowy dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do zabawy. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym Mali Odkrywcy spędzają ciepłe dni na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych rzeczy, ucząc się wrażliwości na przyrodę. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.

Witaj w żłobku przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Znajdziecie nas Państwo w dzielnicy Podgórze, tuż przy głównej ulicy Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, obok Estakady Jacka Kaczmarskiego. Łatwo można do nas dojechać tramwajem lub autobusem – przystanek Kuklińskiego. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować naukę po ukończeniu żłobka w znanym sobie środowisku, unikając stresu związanego ze zmianą otoczenia. Żłobek jest przestronny i komfortowy dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do zabawy. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym Mali Odkrywcy spędzają ciepłe dni na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych rzeczy, ucząc się wrażliwości na przyrodę. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego 
przedszkola przy ul.Strycharskiej

Justyna Waloch

dyrektor placówki

Magister Filologii polskiej oraz absolwentka kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Na swoim koncie ma pracę zarówno z dziećmi przedszkolnymi, jak i nieco starszymi – w wieku szkolnym. Zawsze zaangażowana, uśmiechnięta i zmotywowana do działania. Jej mottem życiowym jest zdanie: Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Miłośniczka książek, amatorka śpiewu. Otwarta, pełna energii i zapału do pracy z dziećmi.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Strycharska 10/LU2
30-712 Kraków
Dzielnica Podgórze

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Maluszki bardzo lubią swoje Ciocie, które specjalizują się w prowadzeniu kreatywnych zajęć plastycznych zapewniając dzieciom rozwój małej motoryki. Od malowania ubranek po zajęcia sensoryczne rozwijające zmysły. A to wszystko z wykorzystaniem elementów dwujęzyczności. Po prostu dream team 🙂

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

W 2021 r. Gmina Miejska Kraków, udziela dotacji na dzieci objęte opieką. Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem. Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł. W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,4 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica. Jednocześnie informujemy że dotacja i ww postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków, tel 12 616 92 27 lub 12 626 9797 pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.