Witaj w żłobku przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Znajdziecie nas Państwo  w dzielnicy Podgórze, tuż przy głównej ulicy Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, obok Estakady Jacka Kaczmarskiego. Łatwo można do nas dojechać tramwajem lub autobusem – przystanek Kuklińskiego. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować naukę po ukończeniu żłobka w znanym sobie środowisku, unikając stresu związanego ze zmianą otoczenia. Żłobek jest przestronny i komfortowy dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do zabawy. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym Mali Odkrywcy spędzają ciepłe dni na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych rzeczy, ucząc się wrażliwości na przyrodę. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.

Witaj w żłobku przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Znajdziecie nas Państwo w dzielnicy Podgórze, tuż przy głównej ulicy Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, obok Estakady Jacka Kaczmarskiego. Łatwo można do nas dojechać tramwajem lub autobusem – przystanek Kuklińskiego. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować naukę po ukończeniu żłobka w znanym sobie środowisku, unikając stresu związanego ze zmianą otoczenia. Żłobek jest przestronny i komfortowy dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do zabawy. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym Mali Odkrywcy spędzają ciepłe dni na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych rzeczy, ucząc się wrażliwości na przyrodę. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.
Zainteresowanych zapraszamy też do naszego 
przedszkola przy ul.Strycharskiej

Przedszkole Kraków Podgórze Strycharska 10

Ewelina Paciorek

dyrektor placówki

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Z zamiłowania i wykształcenia, całym sercem oddana pracy z dziećmi.
Tworząca na co dzień miejsce pełne akceptacji i szacunku dla każdego dziecka, otwierająca przed nimi piękno świata i drzemiących w nich pasji. Po pracy mama dwójki dzieci, oddana idei rodzicielstwa bliskości, kochająca muzykę i ludzi.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Strycharska 10/LU2
33-332 Kraków

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:00

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Maluszki bardzo lubią swoje Ciocie, które specjalizują się w prowadzeniu kreatywnych zajęć plastycznych zapewniając dzieciom rozwój małej motoryki. Od malowania ubranek po zajęcia sensoryczne rozwijające zmysły. A to wszystko z wykorzystaniem elementów dwujęzyczności. Po prostu dream team 🙂

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.