Witaj w żłobku przy ul. Piltza 42 w Krakowie!

Placówka znajduje się w dzielnicy Podgórze – Ruczaj, na parterze budynku mieszkalnego stanowiącego kompleks osiedla mieszkaniowego Piltza, niedaleko pętli tramwajowej Czerwone Maki. Obok znajduje się naziemny parking. 

W placówce znajduje się żłobek i przedszkole, dzięki czemu dzieci mogą kontynuować edukację w znanym sobie otoczeniu. Placówka posiada swoją własną kuchnię serwującą zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Sale zarówno są odpowiednio doświetlone i przestronne, dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do nauki i zabawy. Żłobek przy ul. Piltza 42 posiada również ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę, poznają rośliny oraz kreatywnie i zdrowo spędzają swój czas.

Witaj w żłobku przy ul. Piltza 42 w Krakowie!

Placówka znajduje się w dzielnicy Podgórze – Ruczaj, na parterze budynku mieszkalnego stanowiącego kompleks osiedla mieszkaniowego Piltza, niedaleko pętli tramwajowej Czerwone Maki. Obok znajduje się naziemny parking. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole, dzięki czemu dzieci mogą kontynuować edukację w znanym sobie otoczeniu. Placówka posiada swoją własną kuchnię serwującą zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Sale zarówno są odpowiednio doświetlone i przestronne, dzięki czemu dzieci mają dużo miejsca do nauki i zabawy. Żłobek przy ul. Piltza 42 posiada również ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę, poznają rośliny oraz kreatywnie i zdrowo spędzają swój czas.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego 
przedszkola na ul. Piltza

Paulina Galicka

dyrektor placówki

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Mama dwójki wspaniałych dzieci, profesjonalistka z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Ponad 10 lat wdrażała nowoczesne metody wychowawcze i zarządzała anglojęzycznymi placówkami żłobkowymi i przedszkolnymi w Irlandii.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Doktora Jana Piltza 42
30-392 Kraków

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Nasz Zespół szczególnie koncentruje się na rozwoju emocjonalnym i społecznym dzieci dzięki czemu łatwiej będzie im funkcjonować w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi. Poprzez zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne, czy językowe kształcimy umiejętności interpersonalne.
Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

W 2021 r. Gmina Miejska Kraków, udziela dotacji na dzieci objęte opieką. Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem. Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł. W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,4 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica. Jednocześnie informujemy że dotacja i ww postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków, tel 12 616 92 27 lub 12 626 9797 pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.