Witaj w żłobku przy ul. Odmętowej 97 w Krakowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Nowa Huta, zdala od zgiełku miasta. Znajduje się w niej żłobek i przedszkole, dzięki czemu Państwa dzieci mogą kontynuować swoja edukacyjną przygodę razem z Nami. Żłobek mieści się w budynku wolnostojącym, posiada własny parking dla rodziców. Sale są przestronne i dobrze doświetlone. Do placówki dostarczany jest catering z naszej sieci CHROOP serwujący zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Niewątpliwym atutem jest ogród sensoryczny, w którym dzieci bawią się  i rozwijają wszystkie swoje zmysły.

Witaj w żłobku przy ul. Odmętowej 97 w Krakowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Nowa Huta, zdala od zgiełku miasta. Znajduje się w niej żłobek i przedszkole, dzięki czemu Państwa dzieci mogą kontynuować swoja edukacyjną przygodę razem z Nami. Żłobek mieści się w budynku wolnostojącym, posiada własny parking dla rodziców. Sale są przestronne i dobrze doświetlone. Do placówki dostarczany jest catering z naszej sieci CHROOP serwujący zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Niewątpliwym atutem jest ogród sensoryczny, w którym dzieci bawią się  i rozwijają wszystkie swoje zmysły. Zainteresowanych zapraszamy też do naszego przedszkola na Odmętowej  

Małgorzata Śliwa

dyrektor placówki

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania opiekun i wychowawca dzieci. Dba o pozytywną atmosferę i dostarczanie Maluszkom wielu okazji do rozwoju i odkrywania świata.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Odmętowa 97 31-979 Kraków
Dzielnica Nowa Huta

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 17:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Nasz Zespół dba o całościowy rozwój Maluszków. Ciocie w umiejętny sposób przekładają własne pasje na zajęcia dla dzieci od wzorowo prowadzonego programu nauki angielskiego metodą dwujęzyczności po wyścigi na hulajnogach i poznawanie tajników piłki nożnej.

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

W 2022 r. Gmina Miejska Kraków udziela dotacji na dzieci objęte opieką. Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem. Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki, jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł. W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,40 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica. Jednocześnie informujemy, że dotacja i ww. postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków tel. 12 616 92 27 lub 12 616 97 97, pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl
żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.