Witaj w żłobku przy ul. Dąbrowskiego 20 w Krakowie!

Placówka zlokalizowana w dzielnicy Podgórze, na parterze apartamentowca. Do żłobka przy ul. Dąbrowskiego 20 można dojechać łatwo tramwajem lub samochodem –  parking jest dostępny wzdłuż głównej ulicy. Nasz żłobek posiada własną kuchnię CHROOP serwującą pyszne i zdrowe posiłki. Sale w placówce są duże i przestronne. W naszym żłobku dzieci bawią się i rozwijają w komfortowych warunkach.

Witaj w żłobku przy ul. Dąbrowskiego 20 w Krakowie!

Placówka zlokalizowana w dzielnicy Podgórze, na parterze apartamentowca. Do żłobka przy ul. Dąbrowskiego 20 można dojechać łatwo tramwajem lub samochodem –  parking jest dostępny wzdłuż głównej ulicy. Nasz żłobek posiada własną kuchnię CHROOP, serwującą pyszne i zdrowe posiłki. Sale w placówce są duże i przestronne. W naszym żłobku dzieci bawią się i rozwijają w komfortowych warunkach.

Paulina Galicka

dyrektor placówki

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Mama dwójki wspaniałych dzieci, profesjonalistka z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Ponad 10 lat wdrażała nowoczesne metody wychowawcze i zarządzała anglojęzycznymi placówkami żłobkowymi i przedszkolnymi w Irlandii.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 20
30-532 Kraków
Dzielnica Podgórze

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Ciocie uwielbiają wykonywać z dziećmi prace plastyczne wielkoformatowe tworzone grupowo, oraz indywidualnie. I jakby tego było mało, prowadzą z dziećmi zajęcia kulinarne podcza s których Mali Odkrywcy przygotowują różne smakołyki.
Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

W 2021 r. Gmina Miejska Kraków, udziela dotacji na dzieci objęte opieką. Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem. Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł. W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,4 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica. Jednocześnie informujemy że dotacja i ww postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków, tel 12 616 92 27 lub 12 626 9797 pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.