Witaj w żłobku przy al. Korfantego 138 w Katowicach!

Żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Wełnowiec, na parterze nowoczesnego biurowca, tuż przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Katowic, w odległości 5 minut od Spodka. Do budynku przylega ogólnodostępny parking. Placówka posiada przestronne, klimatyzowane i odpowiednio doświetlone naturalnym światłem sale, stanowiące komfortową przestrzeń do nauki, zabawy i odpoczynku dla Małych Odkrywców. Wykwalifikowana kadra dba o prawidłowy rozwój Małych Odkrywców organizując mnóstwo ciekawych zajęć oraz warsztatów edukacyjnych. Ciocie troszczą się o to, by każdy dzień był dla maluszków nową przygodą! Codziennie do placówki dostarczane są pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki przez jedną z lokalnych firm cateringowych.

Witaj w żłobku przy al. Korfantego 138 w Katowicach!

Żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Wełnowiec, na parterze nowoczesnego biurowca, tuż przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Katowic, w odległości 5 minut od Spodka. Do budynku przylega ogólnodostępny parking. Placówka posiada przestronne, klimatyzowane i odpowiednio doświetlone naturalnym światłem sale, zapewniające dzieciom komfortową przestrzeń do nauki, zabawy i relaksu. Wykwalifikowana kadra dba o prawidłowy rozwój Małych Odkrywców organizując mnóstwo ciekawych zajęć oraz warsztatów edukacyjnych. Codziennie do placówki dostarczane są pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki przez jedną z lokalnych firm cateringowych.

Przedszkole Katowice Wełnowiec Korfantego 138

Joannna Radzik

dyrektor placówki

Pedagog o kierunku opiekuńczo-wychowawczym, logopeda i arte terapeuta. Od 10 lat organizuje i realizuje autorskie zajęcia,warsztaty artystyczne i logopedyczne dla dzieci i młodzieży.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

Al. Korfantego 138 40-001 Katowice
Dzielnica Wełnowiec

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

 

Nasz zespół dba o pobudzanie wyobraźni i twórczego myślenia. W jaki sposób ?Papier szeleści, jest szorstki w dotyku… Możemy nim poruszać, ugniatać, tupać po nim nóżkami, skakać, szeleścić, a nawet zrobić sobie całkiem gustowną czapeczkę… Odgłosy, dźwięki… ruch… kolory… Ciocie troszczą się o to, by każdy dzień był dla maluszków nową przygodą!

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy Al. Korfantego 138 w Katowicach otrzymuje dotację ze środków budżetu Miasta Katowice na każde dziecko objęte opieką, którego rodzice lub opiekunowie prawni zamieszkują w Katowicach.

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.