Witaj w żłobku przy ul. Sztabu Powstańczego 4 w Gliwicach!

Placówka zlokalizowana w dzielnicy Dębniki niedaleko głównej ulicy Prof. Michała Bobrańskiego, gdzie znajduje się linia tramwajowa i autobusowa (przystanek Kampus UJ). Usytuowana w parterze budynku mieszkalnego z przylegającym do niego parkingiem naziemnym. W bliskiej odcległości od żłobka znajdują się sklepy oraz resturacje. Żłobek jest prowadzony przez wspaniała Panią Dyrektor, która związana jest z Krainą Odkrywcy od lat.

Witaj w żłobku przy ul. Sztabu Powstańczego 4 w Gliwicach!

Placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Szobiszowice blisko głównej ulicy Tomaszewskiej. Żłobek znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Bliskie sąsiedztwo placu zabaw oraz spokojna, zielona okolica sprzyja spacerom.  Posiadamy własny ogród sensoryczny, w którym dzieci poznają i dbają o rośliny, a także rozwijają wszystkie swoje zmysły.

Kamila Żędzianowska

dyrektor placówki

Polonistka zakochana w alternatywnych metodach kształcenia. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej. Doświadczenie zdobywała jako nauczyciel języka polskiego m.in.  w szkole kształcącej zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori. Współpracowała również z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Przystań w Opolu, gdzie prowadziła zajęcia bajkoterapii połączonej z teatrem kamishibai.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Sztabu Powstańczego 4
44-100 Gliwice

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Nasze Ciocie są niezastąpione – zapewniają Maluszkom mnóstwo kreatywnych zajęć, sensorycznych wyzwań i warsztatów tematycznych. Specjalnością zespołu są zajęcia o nazwie teatr kamishibai, czyli nauka przez obrazki.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 1.09.2020-31.08.2021r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Sztabu Powstańczego 4 w Gliwicach, otrzymał od Miasta Gliwice dofinansowanie na 41 miejsc opieki żłobkowej. Kwota dofinansowania na każde dziecko to 320 zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Gliwice. W związku z otrzymanym dofinansowaniem wysokość czesnego zostanie pomniejszona o tę kwotę.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.