Witaj w żłobku przy ul. Pogodna 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, świeżo wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, zapewniamy parking przeznaczony dla rodziców. Cieszymy się, że mamy żłobek i przedszkole w jednym miejscu – dziecko może kontynuować edukację po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. W słoneczne dni, Ciocie zabierają Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Catering dostarcza do nas CHROOP –  firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Witaj w żłobku przy ul. Pogodna 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, zapewniamy parking przeznaczony dla rodziców. Cieszymy się, że mamy żłobek i przedszkole w jednym miejscu – dziecko może kontynuować edukację po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. W słoneczne dni, Ciocie zabierają Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Catering dostarcza do nas CHROOP –  firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego  przedszkola na ul. Pogodnej

Anna Wiktor-Stępień

dyrektor placówki

Terapeuta SI, terapeuta ręki oraz terapeuta metody Tomatis, logopeda. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz pedagogika resocjalizacyjna. Jest nauczycielem z pasją, który kocha to co robi. Kocha ludzi. Ciągle się uczy. Prowadzi blog „Przedszkolanka-Anka”. Współautorka Ogólnopolskiego Projektu Sensorycznego „SensoSmyki”. Na co dzień współpracuje również z Wydawnictwem „BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – wychowanie i edukacja”. Jest współautorką książek „Zabawy sensoryczne na każdy dzień”.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Pogodna 17, 44-119 Gliwice
Dzielnica Sośnica

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując ciekawe zajęcia oraz warsztaty edukacyjne – owocowy angielski, ćwiczenia oddechowe, poszukiwanie dinozaurów, czy wspólne robienie pizzy, to u nas codzienność!

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 1.09.2021-31.08.2022r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Pogodnej 17 w Gliwicach, otrzymał od Miasta Gliwice dofinansowanie na 101 miejsc opieki żłobkowej. Kwota dofinansowania na każde dziecko to 440 zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Gliwice. W związku z otrzymanym dofinansowaniem wysokość czesnego zostanie pomniejszona o tę kwotę.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.