Witaj w żłobku przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

Nasz żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Obrońców Pokoju, w jednym z kompleksów handlowych. W sąsiedztwie placówki znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży, ogólnodostępny parking. Na przeciwko żłobka usytuowany jest plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Sale w żłobku są duże, przestronne i dobrze doświetlone stanowiąc odpowiednią przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem żłobka jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców. Wspaniała Kadra dba o dobry rozwój i samopoczucie dzieci każdego dnia spędzonego w placówce.

Witaj w żłobku przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

Nasz żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Obrońców Pokoju, w jednym z kompleksów handlowych. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży parking. Naprzeciwko żłobka usytuowany jest plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Przestronne i dobrze doświetlone sale tworzą odpowiednią przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem żłobka jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców.

Agnieszka Kuś

dyrektor placówki

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Paderewskiego 56C 44-105 Gliwice
Dzielnica Obrońców Pokoju

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Nasza kadra dba o codzienny rozwój Małych Odkrywców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślając mnóstwo kreatywnych zabaw. W ruch często idą groch, ciecierzyca i inne produkty, dla których Maluszki znajdują nowe zastosowanie.

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 1.09.2021-31.08.2022r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach, otrzymał od Miasta Gliwice dofinansowanie na 67 miejsc opieki żłobkowej. Kwota dofinansowania na każde dziecko to 440 zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Gliwice. W związku z otrzymanym dofinansowaniem wysokość czesnego zostanie pomniejszona o tę kwotę.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.