Witaj w żłobku przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

Nasz żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Obrońców Pokoju, w jednym z kompleksów handlowych. W sąsiedztwie placówki znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży, ogólnodostępny parking. Na przeciwko żłobka usytuowany jest plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Sale w żłobku są duże, przestronne i dobrze doświetlone stanowiąc odpowiednią przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem żłobka jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców. Wspaniała Kadra dba o dobry rozwój i samopoczucie dzieci każdego dnia spędzonego w placówce.

Witaj w żłobku przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

Nasz żłobek zlokalizowany jest w dzielnicy Obrońców Pokoju, w jednym z kompleksów handlowych. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży parking. Naprzeciwko żłobka usytuowany jest plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Przestronne i dobrze doświetlone sale tworzą odpowiednią przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem żłobka jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców.

Joanna Gotfryd

dyrektor placówki

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Śląskiego. W przygotowaniu do zawodu pedagoga, początkowo społecznego, skupiła się na symetryczności relacji pomiędzy dorosłymi, a dziećmi. Współpracowała z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Przystań w Opolu. Od początku 2016 roku współtworzyła, realizowała i koordynowała projekty w Fundacji Pomocy Dzieciom „ULICA”, współpracowała również z Domem Dziecka nr 3 w Gliwicach.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Paderewskiego 56C
44-105 Gliwice

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Nasza kadra dba o codzienny rozwój Małych Odkrywców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślając mnóstwo kreatywnych zabaw. W ruch często idą groch, ciecierzyca i inne produkty, dla których Maluszki znajdują nowe zastosowanie.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Projekt zrealizowany ze środków:

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.