Witaj w żłobku przy ul. Strzelców Bytomskich 129 w Bytomiu!

Nasza placówka znajduje się w północno-zachodniej części Bytomia w pobliżu byłej KWK Powstańców Śląskich. Zlokalizowana jest przy głównej ulicy Strzelców Bytomskich, za pośrednictwem której można dotrzeć bezpośrednio do centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się również linia tramwajowa i autobusowa przystanek Stroszek Kopalnia. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci moga kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Placówka zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym z przylegającym do niego parkingiem dla rodziców oraz z ogrodzonym teren zielonym.

Witaj w żłobku przy ul. Strzelców Bytomskich 129 w Bytomiu!

Nasza placówka znajduje się w północno-zachodniej części Bytomia w pobliżu byłej KWK Powstańców Śląskich. Zlokalizowana jest przy głównej ulicy Strzelców Bytomskich, prowadzącej bezpośrednio do centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się linia tramwajowa i autobusowa – przystanek Stroszek Kopalnia. Żłobek zlokalizowany jest w budynku wolnostojącym, posiada parking dla rodziców oraz z ogrodzony teren zielony. W placówce znajduje się żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka w znanym sobie środowisku. 

Przedszkole Bytom Strzelców Bytomskich 129

Anna Cieślak

dyrektor placówki

Doświadczenie zdobywała m.in. w Szkole Muzycznej ucząc dzieci gry na flecie. W pracy z dziećmi ceni indywidualne podejście, dzięki któremu każde dziecko może swobodnie rozwijać się w swoim tempie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-6 lat wg  E. E. Gordona.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Strzelców Bytomskich 129
41-902 Bytom

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.
Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 04.01.2021-31.12.2021r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Strzelców Bytomskich 129 w Bytomiu, otrzymał od Gminy Bytom dofinansowanie. Wysokość dotacji celowej na jedno dziecko objęte opieką w żłobku to 280zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Bytom. Całkowitą miesięczną opłatą ponoszoną przez rodziców dziecka jest kwota 899zł, która uwzględnia dofinansowanie przyznane z Gminy Bytom. W przypadku uiszczenia opłaty w terminie, kwota czesnego zostaje pomniejszona o 100zł i wynosi 799zł. Do kwoty czesnego doliczana jest dzienna opłata za wyżywienie wynosząca 13,50zł.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.