Witaj w żłobku przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu!

Placówka przy ul. Pułaskiego 49 położona jest w dzielnicy Śródmieście, w zachodniej części Bytomia, w pobliżu Miejskiego Parku Kachla. Zlokalizowana jest na parterze budynku z wejściem od głównej ulicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują są bloki mieszkalne i sklepy osiedlowe. Placówka posiada żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Sale są duże, przestronne i dobrze oświetlone. Placówka posiada również mały ogród, w którym dzieci spędzają ciepłe dni na zabawie i nauce. W ogrodzie znajdują się donice, w których dzieci sadzą różne rośliny i zioła ucząc się przy tym ich nazw oraz poznając ich zapachy.

Witaj w żłobku przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu!

Placówka przy ul. Pułaskiego 49 położona jest w dzielnicy Śródmieście, w zachodniej części Bytomia, w pobliżu Miejskiego Parku Kachla. Zlokalizowana jest na parterze budynku z wejściem od głównej ulicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują są bloki mieszkalne i sklepy osiedlowe. Placówka posiada żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci moga kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Sale są duże, przestronne i dobrze oświetlone. Placówka posiada również mały ogród, w którym dzieci spędzają ciepłe dni na zabawie i nauce. W ogrodzie znajdują się donice, w których dzieci sadzą różne rośliny i zioła ucząc się przy tym ich nazw oraz poznając ich zapachy.

Przedszkole Bytom Strzelców Bytomskich 129

Anna Cieślak

dyrektor placówki

Doświadczenie zdobywała m.in. w Szkole Muzycznej ucząc dzieci gry na flecie. W pracy z dziećmi ceni indywidualne podejście, dzięki któremu każde dziecko może swobodnie rozwijać się w swoim tempie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-6 lat wg  E. E. Gordona.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Pułaskiego 49 41-900 Bytom
Dzielnica Śródmieście

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

🍂Skorzystaj z jesiennej promocji!🍂

Opłata startowa tylko za 800 zł
1 zł!

Promocja trwa do 11 grudnia 2022r.

Zespół

Nasz Zespół to pełne ciepła Ciocie z głowami pełnymi pomysłów. Dzięki nim zajęcia sensoryczne, doświadczenia i kreatywne eksperymenty są codziennością naszych Odkrywców.

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 03.01.2022-31.12.2022r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu, otrzymał od Gminy Bytom dofinansowanie. Wysokość dotacji celowej na jedno dziecko objęte opieką w żłobku to 301,00 zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Bytom. Całkowitą miesięczną opłatą ponoszoną przez rodziców dziecka jest kwota 999,00 zł, która uwzględnia dofinansowanie przyznane z Gminy Bytom. W przypadku uiszczenia opłaty w terminie, kwota czesnego zostaje pomniejszona o 100,00 zł i wynosi 899,00 zł.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.