Witaj w żłobku przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu!

Placówka przy ul. Pułaskiego 49 położona jest w zachodniej części Bytomia, w pobliżu Miejskiego Parku Kachla. Zlokalizowana jest na parterze budynku z wejściem od głównej ulicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują są bloki mieszkalne i sklepy osiedlowe. Placówka posiada żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Sale są duże, przestronne i dobrze oświetlone. Placówka posiada również mały ogród, w którym dzieci spędzają ciepłe dni na zabawie i nauce. W ogrodzie znajdują się donice, w których dzieci sadzą różne rośliny i zioła ucząc się przy tym ich nazw oraz poznając ich zapachy.

Witaj w żłobku przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu!

Placówka przy ul. Pułaskiego 49 położona jest w zachodniej części Bytomia, w pobliżu Miejskiego Parku Kachla. Zlokalizowana jest na parterze budynku z wejściem od głównej ulicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują są bloki mieszkalne i sklepy osiedlowe. Placówka posiada żłobek i przedszkole dzięki czemu dzieci moga kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Sale są duże, przestronne i dobrze oświetlone. Placówka posiada również mały ogród, w którym dzieci spędzają ciepłe dni na zabawie i nauce. W ogrodzie znajdują się donice, w których dzieci sadzą różne rośliny i zioła ucząc się przy tym ich nazw oraz poznając ich zapachy.

Przedszkole Bytom Strzelców Bytomskich 129

Anna Cieślak

dyrektor placówki

Doświadczenie zdobywała m.in. w Szkole Muzycznej ucząc dzieci gry na flecie. W pracy z dziećmi ceni indywidualne podejście, dzięki któremu każde dziecko może swobodnie rozwijać się w swoim tempie. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-6 lat wg  E. E. Gordona.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Pułaskiego 49
41-900 Bytom

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Nasz Zespół to pełne ciepła Ciocie z głowami pełnymi pomysłów. Dzięki nim zajęcia sensoryczne, doświadczenia i kreatywne eksperymenty są codziennością naszych Odkrywców.

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślają mnóstwo kreatywnych zabaw. Specjalnością Teamu jest rytmika i muzyka.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informujemy, że w okresie od 04.01.2021-31.12.2021r. Niepubliczny Żłobek „Kraina Odkrywcy” przy ul. Pułaskiego 49 w Bytomiu, otrzymał od Gminy Bytom dofinansowanie. Wysokość dotacji celowej na jedno dziecko objęte opieką w żłobku to 280zł na każdy pełny miesiąc. Jednocześnie informujemy, że dotacja dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Bytom. Całkowitą miesięczną opłatą ponoszoną przez rodziców dziecka jest kwota 899zł, która uwzględnia dofinansowanie przyznane z Gminy Bytom. W przypadku uiszczenia opłaty w terminie, kwota czesnego zostaje pomniejszona o 100zł i wynosi 799zł. Do kwoty czesnego doliczana jest dzienna opłata za wyżywienie wynosząca 13,50zł.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.