Wyżywienie

Jedna z najczęściej pojawiających się obaw rodziców poszukujących żłobka, czy przedszkola dotyczy jakości posiłków. My także jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy jak ważna jest dla dziecka wysokiej jakości zbilansowana dieta.

Chcieliśmy mieć całkowitą kontrolę nad wyborem artykułów spożywczych i procesem przygotowania posiłków. Sprostanie tym oczekiwaniom stało się możliwe dzięki decyzji o tworzeniu własnych kuchni, które znajdują się w kilku naszych placówkach. Kuchnie obsługiwane są przez należącą do naszej grupy firmę Chroop, która dostarcza catering do części naszych placówek w Krakowie i Gliwicach.

Chroopiące posiłki czekają na Państwa w placówkach: 

Kraina Odkrywcy Piltza 42

ŻŁOBEK i PRZEDSZKOLE
Kraków

poznaj placówkę

Kliknij tutaj

Kraina Odkrywcy Paderewskiego 56c

ŻŁOBEK
Gliwice

poznaj placówkę

Kliknij tutaj

Kraina Odkrywcy Czajki 32F

ŻŁOBEK
Gliwice

poznaj placówkę

Kliknij tutaj

Kraina Odkrywcy
Sz. Powstańczego

ŻŁOBEK
Gliwice

poznaj placówkę

Kliknij tutaj

Kraina Odkrywcy Pogodna 17

ŻŁOBEK i PRZEDSZKOLE
Gliwice

poznaj placówkę

Kliknij tutaj
W pozostałych żłobkach i przedszkolach korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych dostawców cateringu. Szczegóły chętnie przedstawi Dyrektor Placówki podczas wizyty lub dni otwartych – zapraszamy! Stawiamy na świeżość i wysoką wartość odżywczą produktów. Warzywa i owoce to składniki, które często goszczą na talerzach dzieci. Zdrowe, urozmaicone i smaczne posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów, bez ulepszaczy i konserwantów.
Całodzienne pełne wyżywienie obejmuje:

I śniadanie

II śniadanie (owoce)

dwudaniowy obiad

podwieczorek

Dowiedz się więcej na temat...

Istnieje możliwość zamówienia wybranych posiłków.

Posiłki odpowiadają normom bezpieczeństwa zgodnymi ze standardami HACCP oraz przygotowywane są zgodnie zaleceniami Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci w wieku do lat 3 oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym. 

Pożywienie może być dostosowane do indywidualnych potrzeb, szczegółowe informacje na temat dostępnych diet otrzymacie Państwo w wybranej placówce, zapraszamy również do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 883 777 106

Obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełnej diety bezglutenowej. Możliwe jest zamówienie diety bezmlecznej, bezjajecznej i wegetariańskiej.

Czy chcesz dowiedzieć się...

Jak wygląda rekrutacja do żłobka lub przedszkola?

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.