Własne kuchnie

Jedna z najczęściej pojawiających się obaw rodziców poszukujących żłobka, czy przedszkola dotyczy jakości posiłków. My także jesteśmy rodzicami i dlatego wiemy jak ważna jest dla dziecka wysokiej jakości zbilansowana dieta. Chcieliśmy mieć całkowitą kontrolę nad wyborem artykułów spożywczych i procesem przygotowania posiłków. Sprostanie tym oczekiwaniom stało się możliwe dzięki kuchniom, które znajdują się w części naszych placówek.

Własne kuchnie wyposażone w niezbędny sprzęt, pozwalają na przygotowanie smacznych posiłków z dbałością o jakość. Z nich także dostarczamy catering do naszych pozostałych placówek. Stawiamy na świeżość i wysoką wartość odżywczą produktów, z których korzystamy.

Warzywa i owoce to składniki, które często wykorzystujemy w kuchni. To dzięki zawartym w nich witaminom i składnikom mineralnym organizmy naszych podopiecznych wzmacniają tak potrzebną w ich wieku odporność przed chorobami. Zdrowe posiłki przygotowywane są ręcznie przez doświadczony zespół kucharek i kucharzy. Chcemy, aby jedzenie wyglądało apetycznie i powodowało zachwyt dzieci. Zostawiając swoje dziecko pod naszą opieką, możesz mieć pewność, że jest w dobrych rękach.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.