Standard Krainy Odkrywcy

Sieć Edukacja Kraina Odkrywcy to wyjątkowi ludzie i miejsca pełne pasji oraz dobrych relacji. Naszą wartością jest nasz Zespół, który tworzą miłośnicy edukacji – wykwalifikowani oraz połączeni misją, jaką jest pomoc Rodzicom w wychowywaniu Dziecka.

Żłobki i przedszkola Krainy Odkrywcy to nowoczesne, ale przede wszystkim bezpieczne placówki edukacyjne, obecne na obszarze trzech województw: małopolskiego, śląskiego oraz podkarpackiego, w których za cel nadrzędny stawiamy dobro naszych Maluchów.

Cel ten osiągamy dzięki sumiennej i odpowiedzialnej realizacji codziennych zadań przez naszych zaangażowanych Pracowników, skoncentrowanych na profesjonalnej opiece oraz pracy dydaktyczno-wychowawczej, dostosowanej do poziomu rozwojowego dzieci.

Standardy naszego działania wyznacza dbałość o wysoką jakość oferowanych usług w aspekcie opieki, nauczania, ale również współpracy biznesowej. W trosce o satysfakcję i spokój Rodziców oraz szczęście ich Dzieci pracujemy nad odpowiednią aranżacją przestrzeni w stylu skandynawskim – zapewniających optymalne warunki dla harmonijnego rozwoju, tworzymy oryginalne programy adaptacji dzieci do środowiska żłobka i przedszkola, a także realizujemy autorski program edukacyjny, stworzony przez specjalistów – psychologów oraz pedagogów.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.