REKRUTACJA NA ROK 2022/2023 TRWA! UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!  ZADZWOŃ! +48 883 777 106

WYBÓR ŻŁOBKA

LUB PRZEDSZKOLA

TO OGROMNIE WAŻNA SPRAWA

Mamy to, czego szukają rodzice i dzieci, a ponad 1100 naszych klientów nie może się mylić.

Jeśli zależy Ci na tym, aby:

to jesteś w dobrym miejscu.

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z Biurem Obsługi Klienta – chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz umówimy Cię na wizytę w wybranej placówce.

Czekamy na Ciebie 🙂

Dlaczego Kraina Odkrywcy?

#bezpieczeństwo

Monitoring - miej poczucie, że Twoje dziecko jest z nami bezpieczne; podwyższony reżim sanitarny; kreatywna przestrzeń - bezpieczna, estetyczna, dostosowana do wieku, zainteresowań oraz potrzeb dziecka.

#zdrowejedzenie

Stworzyliśmy własne kuchnie pod marką #chroop. Tam, gdzie nasz chroopobus nie dojeżdża, starannie dobieramy partnerów. Zróżnicowane, wysokiej jakości produkty; smaczne i ładnie podane posiłki; dieta standardowa, bezmleczna i bezjajeczna.

#rozwój

Autorski program oparty o metody nauczania poparte badaniami naukowymi - dbamy o rozwój emocjonalny, fizyczny, intelektualny; angielski codziennie metodą dwujęzyczności; edukacja przyrodnicza, muzyczna, sensoplastyka, dogoterapia.

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Żłobek naprawdę godny polecenia. Kompetentna i rzeczowa Pani Dyrektor, a do tego bardzo miłe i ciepłe żłobkowe ciocie - syn „mówił”, że bardzo je lubi 🙂 Nasz Bartek każdego dnia wraca do domu wesoły i uśmiechnięty. Żłobek oferuje zróżnicowane i zrównoważone posiłki, a do tego interesujące i rozwijające zajęcia. Dobrze, że trafiliśmy do Krainy Odkrywcy.
Michał Ł.
Żłobek Kraina Odkrywcy Katowice, ul. Kotlarza 6
Zdecydowanie polecam ten żłobek 🙂 Przede wszystkim ze względu na bardzo indywidualne podejście do dziecka. Dzięki cudownym ciociom, które słuchają i stają na rzęsach, żeby ułatwić dzieciom trudny moment adaptacji, widzę, że moja córka się rozwija i miło wspomina spędzony tam czas. Dziękujemy!
Monika W.
Żłobek Kraina Odkrywcy Sosnowiec, ul. Popiełuszki 36
Polecam gorąco żłobek przy Dąbrowskiego! Trochę obawialiśmy się, czy córka zaadaptuje się w ogóle, zwłaszcza w warunkach pandemii, a poszło bardzo dobrze i już od pół roku chętnie chodzi:) największe plusy za: super Ciocie, różnorodne zajęcia, wygodny serwis przez net, dobry kontakt. Zazdrościmy dziecku 🙂
Mark B.
Żłobek Kraina Odkrywcy Kraków, ul. Dąbrowskiego 20

Umów się na konsultację wypełniając poniższy formularz i otrzymaj od nas PDF „Zabawy dla dzieci w domu – 150 INSPIRACJI” dla 5 grup wiekowych!

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.