Witaj w przedszkolu przy ul.  Wieniawskiego 143 w Rzeszowie!

Nasze przedszkole znajduje się w dzielnicy Zalesie, w wolnostojącym wyremontowanym budynku z własnym parkingiem i dużym ogrodem. Placówka posiada przestronne sale z dużymi oknami, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze doświetlone naturalnym światłem. Duży ogród umożliwia prowadzenie kreatywnych zajęć i warsztatów, zapewniając przy tym wspaniałą przestrzeń do zabawy. W ogrodzie znajduje się między innymi tablica manipulacyjna, gdzie dzieci rozwijają małą motorykę. Oprócz tego, w ogrodzie znajdziemy także donice z kwiatami i ziołami, o które dbają dzieci wraz z wychowawcami poznając przy tym ich nazwy i zapachy roślin. Nasza wspniała kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując szereg zajęć i warsztatów edukacyjnych rozwijających ich zmysły i kreatywność. Każdy dzień dla dziecka to nowa przygoda, podczas której poznają wiele niesamowitych rzeczy i poznają świat razem z Nami!

Witaj w przedszkolu przy ul. Wieniawskiego 143 w Rzeszowie!

Nasze przedszkole znajduje się w dzielnicy Zalesie, w wolnostojącym wyremontowanym budynku z własnym parkingiem i dużym ogrodem. Placówka posiada przestronne sale z dużymi oknami, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze doświetlone naturalnym światłem. Duży ogród umożliwia prowadzenie kreatywnych zajęć i warsztatów, zapewniając przy tym wspaniałą przestrzeń do zabawy. W ogrodzie znajduje się między innymi tablica manipulacyjna, gdzie dzieci rozwijają małą motorykę. Oprócz tego, w ogrodzie znajdziemy także donice z kwiatami i ziołami, o które dbają dzieci wraz z wychowawcami poznając przy tym ich nazwy i zapachy roślin. Nasza wspaniała kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując szereg zajęć i warsztatów edukacyjnych rozwijających ich zmysły i kreatywność. Każdy dzień dla dziecka to nowa przygoda, podczas której poznają wiele niesamowitych rzeczy i poznają świat razem z Nami!

Sylwia Parys

dyrektor placówki

Posiada 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami żłobkowo- przedszkolnymi. Priorytetem w jej codziennej pracy jest wszechstronny rozwój Małych Odkrywców poprzez zachowanie wysokich standardów w pracy opiekuńczo-edukacyjnej.

Dane placówki

Dane placówki

Przedszkole Kraina Odkrywcy

ul. Wieniawskiego 143 35-603 Rzeszów
Dzielnica Zalesie

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 17:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Wspaniali Wychowawcy każdego dnia dbają o to, by Mali Odkrywcy uczyli się i poznawali nowe rzeczy. Nauczyciele dbają o rozwój ruchowy Dzieci, organizując zajęcia gimnastyczne oraz o rozwój umysłowy, ucząc angielskiego poprzez zabawę oraz podczas wykonywania codziennych czynności.

Wspaniali Wychowawcy każdego dnia dbają o to, by Mali Odkrywcy uczyli się i poznawali nowe rzeczy. Nauczyciele dbają o rozwój ruchowy Dzieci, organizując zajęcia gimnastyczne oraz o rozwój umysłowy, ucząc angielskiego poprzez zabawę oraz podczas wykonywania codziennych czynności.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.