Witaj w przedszkolu przy al. Armii Krajowej 42B w Rzeszowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Zalesie. Położona jest w pobliżu Alei Armi Krajowej, skąd można dostać się bezpośrednio do centrum miasta. Wolnostojący budynek, w którym znajduje się przedszkole z dużym ogrodem jest świetnym miejscem do zabaw i nauki dla dzieci. Atutem jest również teren zielony otaczający placówkę, dzięki czemu podczas zabaw w ogrodzie, dźwięki dochodzące z głównej ulicy nie są słyszalne. Kolejnym atutem jest lokalizacja żłobka i przedszkola w jednym miejscu co sprawia, że dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując różne zajęcia oraz warsztaty edukacyjne. Każdego dnia Nasi podopieczni zdobywają nową wiedzę i poznają ciekawe i niesamowite rzeczy.

Witaj w przedszkolu przy al. Armii Krajowej 42B w Rzeszowie!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Zalesie. Położona jest w pobliżu Alei Armii Krajowej, skąd można dostać się bezpośrednio do centrum miasta. Wolnostojący budynek, w którym znajduje się przedszkole z dużym ogrodem jest świetnym miejscem do zabaw i nauki dla dzieci. Atutem jest również teren zielony otaczający placówkę, dzięki czemu podczas zabaw w ogrodzie, dźwięki dochodzące z głównej ulicy nie są słyszalne. Kolejnym atutem jest lokalizacja żłobka i przedszkola w jednym miejscu co sprawia, że dzieci mogą kontynuować swoją edukacyjną przygodę po ukończeniu żłobka. Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując różne zajęcia oraz warsztaty edukacyjne. Każdego dnia Nasi podopieczni zdobywają nową wiedzę i poznają ciekawe i niesamowite rzeczy.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego żłobka przy al.Armii Krajowej

Sylwia Parys

dyrektor placówki

Posiada 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami żłobkowo- przedszkolnymi. Priorytetem w jej codziennej pracy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz wszechstronny rozwój podopiecznych.

Dane placówki

Dane placówki

Przedszkole Kraina Odkrywcy

Al. Armii Krajowej 42B,
35-307 Rzeszów

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 17:30

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Zajęcia sensoryczne, plastyczne, sportowe, zabawa na świeżym powietrzu. – nasz kadra dba o to, aby dzieci każdy dzień spędzały w ciekawy i kreatywny sposób ucząc się i bawiąc!

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.