Witaj w przedszkolu przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Nasze przedszkole znajduje się w Dzielnicy Podgórze przy ul. Strycharskiej, nieopodal estakady Jacka Kaczmarskiego. Można do nas łatwo dojechać komunikacją miejską. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę i kreatywnego spędzania czasu wśród roślin i ziół. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.

Witaj w przedszkolu przy ul. Strycharskiej 10 w Krakowie!

Nasze przedszkole znajduje się w Dzielnicy Podgórze przy ul. Strycharskiej niedaleko estakady Jacka Kaczmarskiego. Można do nas łatwo dojechać komunikacją miejską. Posiadamy ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę i kreatywnego spędzania czasu wśród roślin i ziół. O energię Maluszków dba catering CHROOP – stworzona przez nas marka dostarczająca zdrowe i lubiane przez dzieci posiłki.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego żłobka przy ul.Strycharskiej

Justyna Waloch

dyrektor placówki

Magister Filologii polskiej oraz absolwentka kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Na swoim koncie ma pracę zarówno z dziećmi przedszkolnymi, jak i nieco starszymi – w wieku szkolnym. Zawsze zaangażowana, uśmiechnięta i zmotywowana do działania. Jej mottem życiowym jest zdanie: Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Miłośniczka książek, amatorka śpiewu. Otwarta, pełna energii i zapału do pracy z dziećmi.

Dane placówki

Dane placówki

Przedszkole Kraina Odkrywcy

ul. Strycharska 10
30-712 Kraków
Dzielnica Podgórze

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Doświadczony zespół z ogromną ilością kreatywnych pomysłów na wspólne zabawy i zajęcia. Malowanie ubranek, tworzenie zespołowych prac plastycznych oraz warsztaty tematyczne to aktywności, dzięki którym Mali Odkrywcy z uśmiechem witają swoich wychowawców każdego dnia.

Doświadczony zespół z ogromną ilością kreatywnych pomysłów na wspólne zabawy i zajęcia. Malowanie ubranek, tworzenie zespołowych prac plastycznych oraz warsztaty tematyczne to aktywności, dzięki którym Mali Odkrywcy z uśmiechem witają swoich wychowawców każdego dnia.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.