Witaj w przedszkolu przy ul. Piltza 42 w Krakowie!

Zapraszamy do naszego Przedszkola przy ul. Piltza 42 – znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Dębniki – Ruczaj, na Osiedlu Europejskim. Posiadamy własną kuchnię oraz ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę, poznają rośliny mają okazję do spędzania czasu w kreatywny, twórczy sposób. Posiadamy także żłobek, do którego zapraszamy młodsze rodzeństwo.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszego żłobka przy ul. Piltza

Witaj w przedszkolu przy ul. Piltza 42 w Krakowie!

Zapraszamy do naszego Przedszkola przy ul. Piltza 42 – znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Dębniki – Ruczaj, na Osiedlu Europejskim. Posiadamy własną kuchnię oraz ogród sensoryczny, w którym dzieci uczą się wrażliwości na przyrodę, poznają rośliny mają okazję do spędzania czasu w kreatywny, twórczy sposób. Posiadamy także żłobek, do którego zapraszamy młodsze rodzeństwo. Zainteresowanych zapraszamy też do naszego żłobka przy ul. Piltza

Paulina Galicka

dyrektor placówki

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Mama dwójki wspaniałych dzieci, profesjonalistka z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Ponad 10 lat wdrażała nowoczesne metody wychowawcze i zarządzała anglojęzycznymi placówkami żłobkowymi i przedszkolnymi w Irlandii.

Dane placówki

Dane placówki

Przedszkole Kraina Odkrywcy

ul. Piltza 42 30-348 Kraków
Dzielnica Dębniki

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 18:30

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

A może poszukujesz miejsca także w żłobku? Złap rabat zanim zniknie!

Czesne w żłobku już od 650zł

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty

Zespół

Oddani Nauczyciele rozwijają kompetencje społeczne Małych Odkrywców. Uczą odróżniać co jest dobre, a co złe. Przekazują dzieciom cenną wiedzę, która w przyszłości pozwoli im nie tylko śmiało odkrywać świat, ale też budować pozytywne relacje i przezwyciężać trudności.

Oddani Nauczyciele rozwijają kompetencje społeczne Małych Odkrywców. Uczą odróżniać co jest dobre, a co złe. Przekazują dzieciom cenną wiedzę, która w przyszłości pozwoli im nie tylko śmiało odkrywać świat, ale też budować pozytywne relacje i przezwyciężać trudności.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.