Witaj w żłobku przy ul. Pogodnej 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, świeżo wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. W sądziedztwie placówki znajdują sie bloki mieszkalne oraz kilka osiedlowych sklepów. Lokalizacja placówki zapewnia dogodny dojazd. Jej atutem jest parking przeznaczony dla rodziców. Dzięki lokalizacji żłobka i przedszkola w jednym miejscu, dziecko może kontnuować swoją nauke po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. Sale w placówce są duże i przestronne, a okna w każdej sali dostarczają dużo naturalnego światła. W piękne i słoneczne dni, wychowawcy zabieraja Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując ciekawe zajęcia oraz warsztaty edukacyjne. Do placówki dostarczany jest catering naszej sieci CHROOP. Jest to firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Witaj w przedszkolu przy ul. Pogodnej 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, zapewniamy parking przeznaczony dla rodziców. Cieszymy się, że mamy żłobek i przedszkole w jednym miejscu – dziecko może kontynuować edukację po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. W słoneczne dni, Ciocie zabierają Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Catering dostarcza do nas CHROOP –  firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.


Zainteresowanych zapraszamy też do naszych pozostałych placówek w Gliwicach:


Żłobek Gliwice Paderewskiego

Żłobek Gliwice Pogodna

Żłobek Gliwice Sztabu Powstańczego

Żłobek Gliwice Czajki

Anna Wiktor-Stępień

dyrektor placówki

Terapeuta SI, terapeuta ręki oraz terapeuta metody Tomatis, logopeda. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz pedagogika resocjalizacyjna. Jest nauczycielem z pasją, który kocha to co robi. Kocha ludzi. Ciągle się uczy. Prowadzi blog „Przedszkolanka-Anka”. Współautorka Ogólnopolskiego Projektu Sensorycznego „SensoSmyki”. Na co dzień współpracuje również z Wydawnictwem „BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – wychowanie i edukacja”. Jest współautorką książek „Zabawy sensoryczne na każdy dzień”.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Pogodna 17 44-119 Gliwice
Dzielnica Sośnica

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 17:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Każdy dzień rozpoczyna nową, ciekawą historię pełną nieznanych doświadczeń oraz niesamowitych zajęć. Wychowawcy dbają o to, by Mali Odkrywcy uczyli się języka angielskiego podczas codziennych czynności, a aktywności wypełnione były pozytywną energią i wspaniałą zabawą.

Każdy dzień rozpoczyna nową, ciekawą historię pełną nieznanych doświadczeń oraz niesamowitych zajęć. Wychowawcy dbają o to, by Mali Odkrywcy uczyli się języka angielskiego podczas codziennych czynności, a aktywności wypełnione były pozytywną energią i wspaniałą zabawą.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.