Witaj w żłobku przy ul. Pogodnej 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, świeżo wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. W sądziedztwie placówki znajdują sie bloki mieszkalne oraz kilka osiedlowych sklepów. Lokalizacja placówki zapewnia dogodny dojazd. Jej atutem jest parking przeznaczony dla rodziców. Dzięki lokalizacji żłobka i przedszkola w jednym miejscu, dziecko może kontnuować swoją nauke po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. Sale w placówce są duże i przestronne, a okna w każdej sali dostarczają dużo naturalnego światła. W piękne i słoneczne dni, wychowawcy zabieraja Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Wykwalifikowana kadra dba o rozwój Małych Odkrywców organizując ciekawe zajęcia oraz warsztaty edukacyjne. Do placówki dostarczany jest catering naszej sieci CHROOP. Jest to firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Witaj w przedszkolu przy ul. Pogodnej 17 w Gliwicach!

Nasza placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Gliwice-Sośnica w wolnostojącym, świeżo wyremontowanym budynku, z dużym ogrodem. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, zapewniamy parking przeznaczony dla rodziców. Cieszymy się, że mamy żłobek i przedszkole w jednym miejscu – dziecko może kontynuować edukację po ukończeniu żłobka nie zmieniając znanego mu środowiska. W słoneczne dni, Ciocie zabierają Małych Odkrywców na spacery lub organizują zajęcia w ogrodzie. Catering dostarcza do nas CHROOP –  firma wyspecjalizowana w posiłkach dla dzieci, która serwuje Małym Odkrywcom pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

Zainteresowanych zapraszamy też do naszych pozostałych placówek w Gliwicach:

Żłobek Gliwice Paderewskiego
Żłobek Gliwice Pogodna
Żłobek Gliwice Sztabu Powstańczego
Żłobek Gliwice Czajki

Marlena Waloszek 

dyrektor placówki

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na pierwszym miejscu stawia poczucie bezpieczeństwa oraz wszechstronny rozwój dziecka. Ceni sobie rodzinną atmosferę w placówce.

Dane placówki

Dane placówki

Żłobek Kraina Odkrywcy

ul. Pogodna 17
44-119 Gliwice

godziny otwarcia

Pon -Pt
6:30 – 17:00

W naszej placówce dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców

Zespół

Każdy dzień rozpoczyna nową, ciekawą historię pełną nieznanych doświadczeń oraz niesamowitych zajęć. Wychowawcy dbają o to, by Mali Odkrywcy uczyli się języka angielskiego podczas codziennych czynności, a aktywności wypełnione były pozytywną energią i wspaniałą zabawą.

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Informacje o dofinansowaniu

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.