Witaj w przedszkolu przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

JUŻ OTWARTE! Pełni energii do wspólnej zabawy i nauki czekamy na Dzieci w nowym Przedszkolu w dzielnicy Obrońców Pokoju.

W sąsiedztwie placówki znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży, ogólnodostępny parking. Naprzeciwko budynku mieści się plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Sale w przedszkolu są duże, przestronne i dobrze doświetlone – stanowią przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem przedszkola jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców. Wspaniała Kadra dba o dobry rozwój i samopoczucie dzieci każdego dnia. Zainteresowanych zapraszamy także do naszego żłobka na Paderewskiego.

Witaj w przedszkolu przy ul. Paderewskiego 56C w Gliwicach!

JUŻ OTWARTE! Pełni energii do wspólnej zabawy i nauki czekamy na Dzieci w nowym Przedszkolu w dzielnicy Obrońców Pokoju.

W sąsiedztwie placówki znajduje się wiele punktów usługowych oraz duży, ogólnodostępny parking. Naprzeciwko budynku mieści się plac zabaw oraz nieduży park, gdzie maluszki spędzają czas na wspólnej zabawie. Sale w przedszkolu są duże, przestronne i dobrze doświetlone – stanowią przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku. Niewątpliwym atutem przedszkola jest kuchnia, która znajduje się w placówce. Przygotowywane są w niej zdrowe i pełnowartościowe posiłki dla Małych Odkrywców. Wspaniała Kadra dba o dobry rozwój i samopoczucie dzieci każdego dnia.

Zainteresowanych zapraszamy także do naszego żłobka na Paderewskiego.

Agnieszka Kuś

dyrektor placówki

Dane placówki

Dane placówki

Przedszkole Kraina Odkrywcy

ul. Paderewskiego 56C 44-105 Gliwice
Dzielnica Obrońców Pokoju

godziny otwarcia

Pon -Pt
7:00 – 18:00

W Krainie Odkrywcy dużo się dzieje! Koniecznie zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku! Znajdziesz tam aktualne zdjęcia, informacje o zajęciach i zobaczysz co słychać u Małych Odkrywców.

Zespół

Nasza kadra dba o codzienny rozwój Małych Odkrywców. Ciocie wkładają w opiekę nad Maluszkami wiele serca, wprowadzają Odkrywców w świat sensoplastyki, wymyślając mnóstwo kreatywnych zabaw. W ruch często idą groch, ciecierzyca i inne produkty, dla których Maluszki znajdują nowe zastosowanie.

Maluchy i ich rodzice doceniają zaangażowanie i kompetencje Zespołu Opiekunów-Wychowawców. Nauczyciele wkładają w opiekę nad Małymi Odkrywcami wiele serca, wprowadzając je w świat naukowych eksperymentów, które w formie kreatywnych zabaw dostarczają Dzieciom mnóstwa zabawy i radości z odkrywania świata. 

Dowiedz się więcej na temat...

Chętnie odpowiemy na pytania!
Skontaktuj się z Krainowym Biurem Obsługi Klienta

Wiemy, że wybór żłobka lub przedszkola to niełatwa sprawa. Pytań jest mnóstwo, wątpliwości również. My zawsze czekamy i cieszymy się z rozmów z Państwem.

Galeria

dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zapisem swojego Dziecka do placówki? W poniższym formularzu pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego.

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.