W naszym żłobku ceny spadają jak jesienne liście🍂❗

LIMITOWANA PROMOCJA!

Żłobek, ul. Piltza 42, Kraków

OPŁATA STARTOWA 

800 zł 1 zł

W naszym żłobku Twoje dziecko:

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z Biurem Obsługi Klienta – chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz umówimy Cię na wizytę w placówce.

Czekamy na Ciebie 🙂

Umów się na wizytę w placówce

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Super żłobek, piękna i czysta przestrzeń 🙂 wszystko dokładnie zadbane. Proces adaptacyjny prowadzony z cierpliwością i dostosowany do potrzeb malucha. Dzieci cieszące się na widok "Cioć" to jest największy atut tej placówki. ❤️ Polecam każdemu rodzicowi, który dalej się waha, czy żłobek jest dobrym pomysłem 🙂 pozdrawiam!
Małgoszke
Żłobek, ul. Piltza 42, Kraków
Córka chodzi do Żłobka na Piltza od roku i uwielbia tam chodzić! We wszystkich grupach, do których uczęszczała, miała kontakt z niesamowitymi i zaangażowanymi opiekunkami, które starają się zawsze sprostać wymaganiom zarówno dzieci, jak i rodziców 🙂 (...) Panie czytają dzieciom książeczki, tańczą do piosenek (córka wszystkie tance powtarza w domu), robią z dziećmi prace artystyczne, uczą dzieci poprawnych zachowań, wspierają naukę załatwiania się na nocnik. Przy ładnej pogodzie, Panie zabierają dzieci na spacery lub zabawy w żłobkowym ogrodzie. Córka czuje się tam bezpiecznie i swobodnie prawie od pierwszych dni. W razie jakichkolwiek problemów, Pani Dyrektor jest ogromnym wsparciem i ze wszystkim pomoże. Ciepło i serdeczność osób pracujących w tym Żłobku codziennie uspokaja, ze dziecko spędzi cudowny dzień.
Emilia K.
Żłobek, ul. Piltza 42, Kraków
Niesamowity żłobek. Nasze dziecko jest zachwycone i uwielbia spędzać tam czas. Czuję się tam bezpiecznie i to jest dla mnie najlepsza rekomendacja
Paulina J.
Żłobek, ul. Piltza 42, Kraków

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Polecam każdemu rodzicowi wahającemu się nad wyborem żłobka dla swojego dziecka. Pracujące ciocie są miłe, troskliwe, zaangażowane i profesjonalne. Wspaniale organizują zajęcia i zabawy wspierające rozwój (ścieżki sensoryczne, prace plastyczne, spotkania ze zwierzętami, spacery, zabawy na placu zabaw, treningi na boisku, bale etc.). Ciocie mają świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i z rodzicami - codziennie opowiadają jak dziecku minął dzień, na co zwrócić uwagę, w jakim nastroju było dziecko, ile jadło, ile spało. Idąc do pracy mam spokojną głowę, bo wiem że gdy wrócę z sali wyjdzie uśmiechnięte dziecko. A to najlepsza rekomendacja.
Marzena P.
Żłobek, ul. Czajki 32F, Gliwice
Moja córka cały czas powtarza " idziemy do żłobka?" Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie opiekunki są bardzo zaangażowane. Żłobek zapewnia bardzo dużo atrakcji oczywiście też wynika to z dużej pomysłowości opiekunek. Dzieci nie dostają tylko kartki i kredki. Naprawdę dużo się dzieje. Są rozmaite prace plastyczne, zajęcia sensoryczne, wyjścia na place zabaw, przyżłobkowy ogródek, liczne spacery, atrakcje jak pieski, jeżyki, alpaki. Polecam aha i super dzień dziecka
Paulina W.
Żłobek, ul. Czajki 32F, Gliwice
Moja córeczka uczęszczała do tego żłobka przez dwa lata. Gdybym miała kolejne dziecko na pewno wybrałabym tą samą placówkę, mimo że musimy sporo dojeżdżać. Rewelacyjna i Pani Dyrektor, i Ciocie, które wspaniale opiekują się dzieciakami.
Ewelina S.
Żłobek, ul. Czajki 32F, Gliwice

Co zawiera czesne?

dla Twojego dziecka

dla Ciebie

tematyczne warsztaty dla rodziców

MożliwoŚć zamawiania posiłków online

Szybkie płatności

Łatwy kontakt z placowkĄ przez aplikację

elektroniczny dziennik obecności

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA

świetna i profesjonalna opieka

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

formularz kontaktowy

Pozostaw swoje dane kontaktowe i wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu telefonicznego – z chęcią zadzwonimy!

* pola obowiązkowe do uzupełnienia

Regulamin promocji „Opłata startowa za 1zł”.

*Szczegóły w regulaminie Promocji dostępnym powyżej oraz w Biurze Obsługi Klienta +48 883 777 106

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.