Żłobek w Gliwicach
MIESIĘCZNY RABAT -300 zł!
*

Jeśli zależy Ci na tym, aby:

to jesteś w dobrym miejscu. 🙂

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z Biurem Obsługi Klienta – chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz umówimy Cię na wizytę w wybranej placówce.

Czekamy na Ciebie 🙂

Co zawiera czesne?

dla Twojego dziecka

dla Ciebie

świetna i profesjonalna opieka

MożliwoŚć zamawiania posiłków online

Szybkie płatności

Łatwy kontakt z placowkĄ przez aplikację

Zwiększone bezpieczeństwo – monitoring

elektroniczny dziennik obecności

długie godziny otwarcia

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Polecam każdemu rodzicowi wahającemu się nad wyborem żłobka dla swojego dziecka. Pracujące ciocie są miłe, troskliwe, zaangażowane i profesjonalne. Wspaniale organizują zajęcia i zabawy wspierające rozwój (ścieżki sensoryczne, prace plastyczne, spotkania ze zwierzętami, spacery, zabawy na placu zabaw, treningi na boisku, bale etc.). Ciocie mają świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i z rodzicami - codziennie opowiadają jak dziecku minął dzień, na co zwrócić uwagę, w jakim nastroju było dziecko, ile jadło, ile spało. Idąc do pracy mam spokojną głowę, bo wiem że gdy wrócę z sali wyjdzie uśmiechnięte dziecko. A to najlepsza rekomendacja.
Marzena
Żłobek Kraina Odkrywcy Gliwice, ul. Czajki 32F
Żłobek z bardzo ciepłą atmosferą ☺️ Ciocie super, kontakt z dyrekcją bardzo dobry. Moja córeczka zawsze z uśmiechem przychodzi ☺️ Adaptacja przeszła łagodnie. Polecam żłobek wszystkim rodzicom. Szczególnie w tym czasie możemy liczyć na wyrozumiałość ze strony wszystkich Pań. Pozdrawiam
Marta
Żłobek Kraina Odkrywcy Gliwice, ul. Sztabu Powstańczego 4
Żłobek położony jest na terenie mini centrum handlowego, blisko sklepów spożywczych, piekarni oraz innych punktów usługowych. (...) Sale są bardzo jasne, super wyposażone i widać, że ich przeznaczeniem jest beztroska zabawa dzieci. (...) Personel żłobka to profesjonaliści i widać, że bardzo przykładają się do pracy. Dzieci mają organizowane dużo zajęć i innych atrakcji w ciągu tygodnia. Do dyspozycji rodziców jest specjalna aplikacja, gdzie można wiele rzeczy kontrolować. Kontakt z personelem żłobka również jest bezproblemowy.
Łukasz
Żłobek Kraina Odkrywcy Gliwice, ul. Paderewskiego 56c

Umów się na wizytę w placówce

Regulamin promocji „Zyskaj do 3600 zł” dla lokalizacji:

ul. Czajki 32F, Gliwice (żłobek);
ul. Sztabu Powstańczego 4, Gliwice (żłobek);
ul. Paderewskiego 56c, Gliwice (żłobek).
*Szczegóły w regulaminie Promocji dostępnym powyżej oraz w Biurze Obsługi Klienta +48 883 777 106

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.