Nowość! Pakiety godzinowe!

Ty wybierasz, w jakim wymiarze godzinowym Twoje dziecko będzie uczęszczało do żłobka.

Jeśli zależy Ci na tym, aby:

to jesteś w dobrym miejscu. 🙂

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z Biurem Obsługi Klienta – chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz umówimy Cię na wizytę w wybranej placówce.

Czekamy na Ciebie 🙂

Co zawierają opłaty?

dla Twojego dziecka

dla Ciebie

MożliwoŚć zamawiania posiłków online

Szybkie płatności

Łatwy kontakt z placowkĄ przez aplikację

Zwiększone bezpieczeństwo – monitoring

elektroniczny dziennik obecności

świetna i profesjonalna opieka

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ TWOJEGO DZIECKA

długie godziny otwarcia

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO TWOJEGO MALUCHA

Pełen pakiet czy pakiet godzinowy? Ty wybierasz! 

Wyjaśnimy Ci szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania!

Poznaj opinie zadowolonych klientów

Placówka jest bardzo przyjaznym miejscem dla dzieci. Po pierwsze, świadczy o tym doskonała fachowa opieka nad dziećmi. Panie opiekunki (ciocie) wspaniale organizują dzieciom zabawę, ale także wspierają ich rozwój (umysłowy, motoryczny i emocjonalny). Dzięki temu dzieci codziennie chętnie chodzą do żłobka, a mamy są spokojne oddając pociechy w dobre ręce. Po drugie, świadczy o tym doskonałe wyposażenie tego miejsca w „mądre” zabawki i nowy sprzęt – dzięki temu dzieci uczą się wielozmysłowo (wzrok, słuch, dotyk, węch), co cudownie wpływa na ich prawidłowy rozwój. Po trzecie fakt, że żłobek daje możliwość indywidualnego dopasowania się do potrzeb dziecka (np. w kwestiach żywieniowych). Jako rodzic jestem bardzo zadowolony z możliwości uczęszczania mojego dziecka do tej placówki. Serdecznie dziękuję opiekunkom za trud i zaangażowanie.
Jan
Żłobek Kraina Odkrywcy Bytom, ul. Pułaskiego 49
Żłobek z bardzo ciepłą atmosferą ☺️ Ciocie super, kontakt z dyrekcją bardzo dobry. Moja córeczka zawsze z uśmiechem przychodzi ☺️ Adaptacja przeszła łagodnie. Polecam żłobek wszystkim rodzicom. Szczególnie w tym czasie możemy liczyć na wyrozumiałość ze strony wszystkich Pań. Pozdrawiam
Marta
Żłobek Kraina Odkrywcy Gliwice, ul. Sztabu Powstańczego 4
Polecam żłobek Kraina Odkrywcy na ul Odmętowej. To naprawdę wspaniałe miejsce dla malucha. Panie opiekunki są bardzo uprzejme i sympatyczne. Mają świetny kontakt i indywidualne podejscie do każdego dziecka. Bardzo zaangażowane, codziennie opowiadają jak minął dzień, ile dziecko zjadło, spało, w jakim było nastroju. Prowadzą interesujące zajęcia dydaktyczne dbając o rozwój poznawczy dziecka. Syn chętnie chodzi do żłobka, zawsze uśmiechnięty przy odbiorze. Spokojnie chodzę do pracy i wiem że jest bezpieczny i doskonale zaopiekowany. Dużą zaletą żłobka są zajęcia dodatkowe, codzienne wyjścia na zewnątrz oraz relacja fotograficzna. Z czystym sumieniem polecam ten żłobek i pozdrawiam serdecznie wszystkie ciocie:)
Magdalena
Żłobek Kraina Odkrywcy Kraków, ul. Odmętowa 97

Dowiedz się więcej na temat pakietów godzinowych, wypełniając poniższy formularz i otrzymaj od nas PDF „Zabawy dla dzieci w domu – 150 INSPIRACJI” dla 5 grup wiekowych!

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.