Opłaty

Żłobki i Przedszkola Kraina Odkrywcy korzystają z dostępnych dotacji i programów dofinansowań, dzięki którym rodzice po spełnieniu kryteriów ustalonych przez odpowiednie instytucje i urzędy mogą skorzystać z odliczenia kwot dotacji od ceny czesnego.

Chcesz poznać ceny w wybranej placówce? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: +48 883 777 106, , a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje oraz umówisz się na wizytę w interesującej Cię placówce. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na podstronie wybranego żłobka lub przedszkola (listę placówek znajdziesz w menu strony).  Skontaktujemy się o dogodnej porze i przedstawimy szczegóły opieki w wybranym żłobku lub przedszkolu.
cennik na rok szkolny 2021/2022

żłobek i przedszkole

ATRAKCYJNY STAŁY RABAT 100 PLN miesięcznie dla osób, które płacą rachunki w terminie – o szczegóły zapytaj w wybranej placówce lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: +48 537 199 182, +48 531 336 541. W celu zasięgnięcia informacji możesz także wypełnić formularz kontaktowy na podstronie wybranego żłobka lub przedszkola (listę placówek znajdziesz w menu strony).
Przykład: jeśli płacisz rachunki w terminie, a czesne z dotacją wynosi 649 PLN to otrzymujesz rabat 100 PLN, a kwota czesnego zmniejsza się do 549 PLN.
Opłata startowa w roku szkolnym wynosi w żłobku: 400 PLN, a w przedszkolu: 500 PLN . Dla kontynuujących naukę w kolejnym roku szkolnym, opłata startowa wynosi w żłobku: 200 PLN, a w przedszkolu: 300 PLN .
Uwaga: w Gliwicach rabat za terminową wpłatę jest już uwzględniony w cenie czesnego w tabeli.

*Przedstawione ceny dotyczą okresu 1 września 2021 – 31 sierpnia 2022. O obecne ceny pytaj w placówce lub skontaktuj się z BOK.

**Dotacja uwzględniona w czesnym zawiera dofinansowanie z Urzędu Miasta oraz dotację z programu Maluch+. Aby móc skorzystać z dotacji należy być mieszkańcem miasta, w którym znajduje się placówka. Jeśli nie wiesz czy i na jakich warunkach możesz skorzystać z dotacji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 537 199 182, +48 531 336 541 lub zapytaj w placówce.

poznaj aktualne promocje
walentynki promocja

Promocja Walentynkowa

skorzystaj z rabatu
1zł
 •  
 • Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ
 • Promocja obowiązuje od 11.02.2022r. do 28.02.2022r.
 •  
Popularne
ATRAKCYJNY STAŁY RABAT 100 PLN miesięcznie dla osób, które płacą rachunki w terminie – o szczegóły zapytaj w wybranej placówce lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: +48 883 777 106. W celu zasięgnięcia informacji możesz także wypełnić formularz kontaktowy na podstronie wybranego żłobka lub przedszkola (listę placówek znajdziesz w menu strony).

Opłata startowa w roku szkolnym wynosi w żłobku: 400 PLN, a w przedszkolu: 500 PLN. Dla kontynuujących naukę w kolejnym roku szkolnym, opłata startowa wynosi w żłobku: 200 PLN, a w przedszkolu: 300 PLN .

Uwaga: w Gliwicach rabat za terminową wpłatę jest już uwzględniony w cenie czesnego.

W roku 2021 dotacja z programu Maluch wynosi 85 PLN miesięcznie.

Dotacje z Urzędów Miast w regionach, w których znajdują się nasze placówki różnią się i wynoszą od 265 PLN do 600 PLN miesięcznie. Kwotę dotacji odejmujemy od kwoty pełnego czesnego. Należy dopytać na jakich warunkach dotacja przysługuje, ponieważ niektóre urzędy wymagają zaświadczeń o zamieszkaniu na terenie gminy, w której znajduje się wybrany żłobek lub przedszkole. Kwota czesnego nie obejmuje wyżywienia.

Rodzinne KOrzyści

skorzystaj z rabatu
-50%
 • na drugie dziecko
 •  
 • Zapisz rodzeństwo do Krainy Odkrywcy i otrzymaj 50% rabatu
  na drugie czesne‼️
 • Promocja dotyczy zapisów dzieci, pozostających
  w tym samym gospodarstwie domowym (rodzeństwo)
  i obejmuje umowy zawarte od września 2020.
Popularne

Szanowni Państwo,

Ze względu na zmiany w sposobie rozliczania dotacji w żłobkach, które wejdą w życie z dniem 1.01.2022 r. oraz w związku z wprowadzeniem Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego w ramach Polskiego Ładu, informujemy, że z dniem 31.12.2021r. końca dobiega promocja “Rodzinne KOrzyści”, uprawniająca do uzyskania 50% rabatu na drugie, niższe czesne, w przypadku uczęszczania do placówki naszej sieci dzieci, pozostających w tym samym gospodarstwie domowym.
Jednocześnie informujemy, że w przypadku osób korzystających w chwili obecnej z powyższej promocji, rabat zostanie utrzymany do końca trwania zawartej umowy z siecią Kraina Odkrywcy.
O nowych promocjach będziemy informować na bieżąco.

Adaptacja

dostosowana do potrzeb Twojego Dziecka
za 1zł
 • Planujesz zapisać dziecko do żłobka?
 • Przygotuj się do tego wydarzenia znacznie wcześniej
  i skorzystaj z promocyjnej ceny okresu adaptacyjnego.
 • Oferta dotyczy 10 h opieki w jednym miesiącu.
Popularne

Dowiedz się więcej na temat...

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.