Opłaty

Żłobki i Przedszkola Kraina Odkrywcy korzystają z dostępnych dotacji i programów dofinansowań, dzięki którym rodzice po spełnieniu kryteriów ustalonych przez odpowiednie instytucje i urzędy mogą skorzystać z odliczenia kwot dotacji od ceny czesnego.

cennik na rok szkolny 2021/2022

żłobek i przedszkole

ATRAKCYJNY STAŁY RABAT 100 PLN miesięcznie dla osób, które płacą rachunki w terminie – o szczegóły zapytaj w wybranej placówce lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: +48 537 199 182, +48 531 336 541. W celu zasięgnięcia informacji możesz także wypełnić formularz kontaktowy na podstronie wybranego żłobka lub przedszkola (listę placówek znajdziesz w menu strony).
Przykład: jeśli płacisz rachunki w terminie, a czesne z dotacją wynosi 649 PLN to otrzymujesz rabat 100 PLN, a kwota czesnego zmniejsza się do 549 PLN.
Opłata startowa w roku szkolnym wynosi w żłobku: 400 PLN, a w przedszkolu: 500 PLN . Dla kontynuujących naukę w kolejnym roku szkolnym, opłata startowa wynosi w żłobku: 200 PLN, a w przedszkolu: 300 PLN .
Uwaga: w Gliwicach rabat za terminową wpłatę jest już uwzględniony w cenie czesnego w tabeli.

*Przedstawione ceny dotyczą okresu 1 września 2021 – 31 sierpnia 2022. O obecne ceny pytaj w placówce lub skontaktuj się z BOK.

**Dotacja uwzględniona w czesnym zawiera dofinansowanie z Urzędu Miasta oraz dotację z programu Maluch+. Aby móc skorzystać z dotacji należy być mieszkańcem miasta, w którym znajduje się placówka. Jeśli nie wiesz czy i na jakich warunkach możesz skorzystać z dotacji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 537 199 182, +48 531 336 541 lub zapytaj w placówce.

poznaj aktualne promocje

Rodzinne KOrzyści

skorzystaj z rabatu
-50%
 • na drugie dziecko
 •  
 • Zapisz rodzeństwo do Krainy Odkrywcy i otrzymaj 50% rabatu
  na drugie czesne‼️
 • Promocja dotyczy zapisów dzieci, pozostających
  w tym samym gospodarstwie domowym (rodzeństwo)
  i obejmuje umowy zawarte od września 2020.
Popularne

W roku 2021 dotacja z programu Maluch wynosi 85 PLN miesięcznie.

Dotacje z Urzędów Miast w regionach, w których znajdują się nasze placówki różnią się i wynoszą od 265 PLN do 600 PLN miesięcznie. Kwotę dotacji odejmujemy od kwoty pełnego czesnego. Należy dopytać na jakich warunkach dotacja przysługuje, ponieważ niektóre urzędy wymagają zaświadczeń o zamieszkaniu na terenie gminy, w której znajduje się wybrany żłobek lub przedszkole. Kwota czesnego nie obejmuje wyżywienia.

Informacje o wysokości opłat, obowiązujących w wybranej placówce, otrzymasz kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta: +48 537 199 182, +48 531 336 541 lub wypełniając formularz kontaktowy na podstronie wybranego żłobka lub przedszkola (listę placówek znajdziesz w menu strony).  Skontaktujemy się o dogodnej porze i przedstawimy szczegóły opieki w wybranej placówce.

W naszych placówkach doceniamy rodziców, którzy na czas regulują swoje rachunki – jeśli płacisz czesne w terminie otrzymasz rabat w wysokości 100 PLN za każdy miesiąc, w którym płatności dokonasz na czas.

Adaptacja

dostosowana do potrzeb Twojego Dziecka
za 1zł
 • Planujesz zapisać dziecko do żłobka?
 • Przygotuj się do tego wydarzenia znacznie wcześniej
  i skorzystaj z promocyjnej ceny okresu adaptacyjnego.
 • Oferta dotyczy 10 h opieki w jednym miesiącu.
Popularne

Dowiedz się więcej na temat...

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

W naszych placówkach doceniamy rodziców, którzy regulują rachunki w terminie.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.