Monitoring wizyjny

Wiemy jak trudna jest rozłąka z dzieckiem. Dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy podczas ich nieobecności. Stworzyliśmy system monitoringu wizyjnego, który pozwala rodzicom w dowolnej chwili połączyć się z kamerami znajdującymi się w placówce i zobaczyć co robią ich Maluchy.

Monitoring przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Dzięki niemu rodzice mogą obserwować jaką opieką otoczone jest dziecko w czasie przebywania w naszej placówce, a także zobaczyć w jak ciekawych i inspirujących zajęciach bierze udział. 

Korzystanie z tej usługi jest bardzo łatwe. Wystarczy w tym celu skorzystać z przeglądarki internetowej lub dedykowanych aplikacji na iOS lub Android.

Bez obaw! Dostęp do monitoringu jest autoryzowany przez dział informatyczny i przekazywany za pomocą szyfrowanego połączenia, dlatego mamy pewność, że niepożądane osoby nie będą mieć dostępu do niego. 

Dzięki naszemu monitoringowi, nie umknie Wam żadna chwila z życia dziecka, a poczucie bezpieczeństwa i spokoju oszczędzi niepotrzebne nerwy i czas! To takie proste!

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.