Kim jesteśmy?

Już od 2015 roku tworzymy przyjazne i komfortowe żłobki i przedszkola, w których Dzieci dobrze się czują i rozwijają. Nasze placówki można znaleźć w trzech województwach: podkarpackim, małopolskim i śląskim.

Misja

Rozwijamy wyobraźnię i wspieramy kreatywność zapewniając wszechstronny rozwój dzieci, ich bezpieczeństwo oraz zdrowe jedzenie.

Wizja

Chcemy być liderem w branży żłobkowo-przedszkolnej na terenie Polski oferując usługi wysokiej jakości.
Jak działamy?

#rozwój

Realizujemy autorski – opracowany z udziałem pedagogów i psychologów – program adaptacji i program edukacyjny, w którym łączymy elementy pedagogiki zabawy Klanza, improwizacji ruchowej, wzmocnienia pozytywnego, inteligencji wielorakich oraz wielu innych. Wdrożyliśmy we wszystkich żłobkach i przedszkolach autorski program nauki języka angielskiego z elementami dwujęzyczności. Obecnie koncentrujemy się na wdrożeniu program przyrodniczego – który częściowo realizowany będzie w tworzonych przez nas ogrodach sensorycznych. W planie mamy przygotowanie programu artystycznego – wiadomo, nie od razu Kraków zbudowano.  

#bezpieczeństwo

Dla nas bezpieczeństwo to wysokie standardy opieki, regularne kształcenie opiekunów w tym zakresie, wdrażanie procedur postępowania w trudnych sytuacjach, system monitoringu w placówkach, system kontroli dostępu do placówek i same wnętrza, które projektujemy tak, aby wspierały twórcze zabawy w komfortowym i bezpiecznym otoczeniu.
Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do zakładki oferta

#zdrowejedzenie

Stworzyliśmy własne kuchnie pod marką #chroop Tam gdzie nasz chroopobus nie dojeżdża starannie dobieramy partnerów w zakresie żywienia dzieci i dokładnie kontrolujemy działanie firm cateringowych obsługujących nasze placówki. Edukacja w zakresie zdrowego żywienia również jest dla nas ważna, część placówek prowadzi warsztaty kulinarne, czy konsultacje z dietetykiem.  
Wybierz z menu głównego interesującą Cię placówkę i pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym na podstronie przedszkola

Zależy nam na zapewnieniu nie tylko wysokiej jakości opieki dzieciom, ale również na ich wszechstronnym rozwoju i dobrym samopoczuciu. Najbardziej cieszy nas kiedy dzieci co rano przychodzą do żłobka z uśmiechem. Dlatego zarówno Dyrektorzy placówek jak i Biuro Obsługi Klienta z otwartością podchodzi do każdej informacji zwrotnej z Państwa strony.

 

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy pragną pokazać jak najwięcej świata dzieciom, nauczyć ich wiary w siebie, rozwinąć ich umiejętności społeczne oraz kreatywność.

Dowiedz się więcej na temat...

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.