Jak działamy

Istniejemy na rynku już od 6 lat! Przez cały ten czas tworzymy miejsce najbardziej przyjazne, spokojne i bezpieczne dzieciom. Bardzo się rozwinęliśmy, a nasze placówki można znaleźć aż w trzech województwach: podkarpackim, małopolskim i śląskim. Mimo tak rozrastającej się sieci żłobków i przedszkoli nasza idea wciąż pozostaje ta sama. Każdemu z nas zależy, aby Wasze maluchy czuły się u nas jak najlepiej i posiadały jak najlepszą opiekę.

Wszyscy tworzymy to miejsce z powołaniem, odpowiednim wykształceniem pedagogiczno – położniczym i szczerą chęcią zapewnienia Małym Odkrywcom zdrowego i prawidłowego rozwoju. Wy i Wasze dzieci jesteście dla nas najważniejsi i każdy z Was może czuć się u nas wyjątkowo. Bo jesteśmy ludźmi, którzy tworzą silne więzi, a każda nasza placówka to mała, lokalna społeczność. Uśmiech Waszych pociech i zaufanie, którym nas darzycie są naszą największą nagrodą!

Tym co nas motywuje do ciągłej pracy z dziećmi jest troska o ich zdrowy rozwój oraz zapewnienie im jak najlepszej przestrzeni do opieki! Pragniemy aby Wasi Mali Odkrywcy czuli się bezpiecznie i codziennie przychodzili do nas uśmiechnięci.

Chcemy żebyście poznali najlepsze metody wychowawcze takie jak pedagogika zabawy Klanza, improwizacji ruchowej, wzmocnienia pozytywnego, inteligencji wielorakich oraz wielu innych. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy pragną pokazać jak najwięcej świata dzieciom, nauczyć ich wiary w siebie, rozwinąć ich umiejętności społeczne oraz kreatywność.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.