Buduj razem z nami

nowy standard branży żłobkowej i przedszkolnej!

Zostań franczyzobiorcą Krainy Odkrywcy

Z naszą wiedzą i doświadczeniem skutecznie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy tworzenia własnej placówki Krainy Odkrywcy.

Poznajmy się!

Będąc w branży żłobkowo-przedszkolnej już 7 lat dobrze wiemy jak prowadzić tę działalność. Zdobywana wiedza i umiejętności doprowadziły nas do stworzenia 32 placówek, które zlokalizowane są na terenie 3 województw – małopolskiego, śląskiego oraz podkarpackiego w miastach:

Dobrze wiemy jak prowadzić nasza działalność oraz jakiej opieki oczekują dla swoich Maluszków ich Rodzice. Zaufało nam już ponad 2300 klientów. Czujemy dumę, że możemy aktywnie towarzyszyć Maluchom w ich procesie odkrywania siebie i świata, w wieku do 8 miesiąca do 6 roku życia. Wiemy również, że to ogromna odpowiedzialność, dlatego bardzo poważnie ale jednocześnie z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzimy do naszej codziennej pracy.

Klienci wybierają placówki Krainy Odkrywcy m.in. ze względu na:

żłobek przedszkole kraków katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów
wykwalifikowaną
i stałą kadrę
żłobek przedszkole kraków katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

przemyślane
 wnętrza

żłobek przedszkole kraków katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

monitoring
wizyjny

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów
smaczne
i zdrowe posiłki

Dołącz do nas!

Branża edukacyjna rozwija się dynamicznie od wielu lat. Jest stabilna i odporna na zmiany gospodarcze. Dzięki temu,w ramach współpracy z ogólnopolską siecią edukacyjną Kraina Odkrywcy, możesz prowadzić własną firmę w sposób etyczny i zrównoważony.

Współpraca z Krainą Odkrywcy oznacza dostęp do 7-letniego doświadczenia zespołu ekspertów i wielu innowacyjnych rozwiązań np. systemu informatycznego, monitoringu live, autorskiego programu dydaktycznego, ogrodów sensorycznych, a także własnych kuchni. Dzięki temu możesz stworzyć miejsce bezpieczne dla dzieci, dające im możliwość dynamicznego rozwoju, a sam staniesz się częścią rozpoznawalnej marki, mającej duży udział w rynku usług edukacyjnych w Polsce. Czekamy na Ciebie!

żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów
żłobek przedszkole Kraków Katowice Gliwice Bytom Sosnowiec Zabrze Rzeszów

Artur B.

Świetny żłobek. Jestem pod wrażeniem placówki, kadry i opieki nad maluchami. Zajęcia i eventy też są świetne. Kiedy by tam nie wejść po młodego to wszyscy sprawiają wrażenie bycia w świetnym humorze. Igor chętnie spędza u Was czas co przekłada się też na spokój u rodziców. Polecam!

Żłobek Kraina Odkrywcy

Bytom ul. Pułaskiego 49

Sylwia Ch.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Atutem niewątpliwie są mało liczne grupy gdzie wychowawca ma możliwość dokładnie poznać swoich wychowanków i każdemu poświęcić czas, oprócz tego zarówno nauczycielki jak i panie z obsługi są bardzo miłe i kochane,

Polecamy przedszkole
Przedszkole Kraina Odkrywcy

Rzeszów ul. Armii Krajowej 42B

Monika W.

Zdecydowanie polecam ten żłobek 🙂 Przede wszystkim ze względu na bardzo indywidualne podejście do dziecka. Dzięki cudownym ciociom, które słuchają i stają na rzęsach, żeby ułatwić dzieciom trudny moment adaptacji, widzę, że moja córka się rozwija i miło wspomina spędzony tam czas.

Żłobek Kraina Odkrywcy

Sosnowiec ul. Popiełuszki 36

.

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.