Żłobki, Przedszkola, blog

co słychać

w Krainie Odkrywcy

Aktualności

Dzień Uśmiechu 2021

Kolejny rok, kolejny Dzień Uśmiechu za nami! Nasza wspaniała tradycja, którą zapoczątkowaliśmy w 2019 roku, miała nową odsłonę. Nasi Mali Odkrywcy uzbrojeni w uśmiechnięte naklejki poradzili sobie doskonale z misją obdarowywania uśmiechami swoich rodziców, dziadków, kolegów, a nawet życzliwych przechodniów.

W tym roku Odkrywcy wyruszyli na wycieczki w okolice swoich placówek i z zaangażowaniem zarażali entuzjazmem oraz osobiście oznaczali naklejkami zaciekawionych dorosłych. Nawet aura dopisała październikowemu przedsięwzięciu i piękne jesienne słońce dotrzymywało kroku naszym dzielnym podopiecznym

Jednak czym byłby Dzień Uśmiechu bez konkursu? Tegoroczny konkurs na najpiękniejsze zdjęcie z tego radosnego dnia wyłonił bezsprzecznego laureata, którym został katowicki żłobek przy ul. Braci Mniejszych z liczbą ponad 700 lajków (WOW)! Na drugim miejscu znaleźli się Odkrywcy ze żłobka przy ul. Czajki w Gliwicach oraz ich urocze zdjęcie w “okienku”. Podium zamknęła placówka z Katowic przy ul. Wrocławskiej i zdjęcie, na którym obdarowują uśmiechem Pana Kucharza. Zarówno zwycięska placówka jak i miejsce drugie oraz trzecie otrzymały ogromne nagrody, wśród których znalazły się także piękne książeczki ufundowane przez, między innymi, Wydawnictwo Media Rodzina, Wydawnictwo Skrzat oraz Wydawnictwo Czerwony Konik. Było to wspaniałe wydarzenie, którego organizatorem już drugi rok z rzędu był Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego uśmiechniętego dnia!    Link do albumu konkursowego znajdziecie TUTAJ Nie możemy doczekać się kolejnej edycji, a Wy?

MIEJSCE 1 | ul. Braci Mniejszych 4

MIEJSCE 2 | ul. Czajki 32F

MIEJSCE 3 | ul. Wrocławska 54

Zostaw komentarz

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.