Dobrze nasłonecznione sale

W naszych żłobkach i przedszkolach przywiązujemy dużą wagę do kwestii nasłonecznienia. Każda placówka spełnia normy określone przepisami, jednak nie poprzestajemy jedynie na niezbędnym minimum.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby promienie słońca docierały do okien naszych placówek przez jak najdłuższą część dnia, tak aby nasi podopieczni mogli cieszyć się naturalnym, dziennym światłem.

 Poza odpowiednią ekspozycją istotną rolę pełnią także duże witryny, dzięki którym mali Odkrywcy mogą obserwować to, co dzieje się na zewnątrz. Gdy na drodze pojawia się wóz strażacki, czy betonowóz jest to prawdziwa atrakcja, która nie umknie uwadze najmłodszych. W pomieszczeniach z dużymi witrynami, w których chcemy zachować prywatność zastosowaliśmy matowe folie. 

Oświetlenie wewnątrz pomieszczeń spełnia wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o to, aby idealnie oświetlić całą wewnętrzną przestrzeń. Oznacza to, że światło z lamp LED rozkłada się równomiernie, zarówno w centralnej części pomieszczenia, jak i w jego kątach. Bez względu na porę roku, czy dnia zapewniamy bezpieczne światło naszym podopiecznym, dla ich pełnego komfortu. 

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.