odkrywczy blog

O NAS

Rozwój dzieci to nasza pasja! Tutaj dzielimy się sprawami istotnymi dla Ciebie jako Rodzica: jak wybrać najlepszy żłobek, jak wybrać najlepsze przedszkole, jak uczyć przez zabawę, jakie są najnowsze i najlepsze metody nauczania przedszkolnego, jak opiekować się Maluchem, jak radzić sobie z wyzwaniami w wychowywaniu dziecka

TEMATY

dołącz do grupy odkrywców

Chcesz być na bieżąco z artykułami i wiedzieć co w trawie piszczy? Zapisz się do naszego krainowego newslettera i bądź na bieżąco. 

BLOG

Odkrywcze artykuły

Podróże z Krainą

Niespełna 2 miesiące, 8 tygodni, 12 krajów do wyboru i jeden odkrywczy samolot, który zabrał w niesamowitą podróż po całym świecie naszych Małych Odkrywców!  Wakacje

CZYTAJ WIĘCJEj »

Letnie Warsztaty

Letnie Warsztaty 21 czerwca obchodziliśmy dwa ważne wydarzenia. Pierwsze to oczywiście rozpoczęcie lata, na które tak bardzo wszyscy czekaliśmy, natomiast drugie to Nasze eko-warsztaty! Tak!

CZYTAJ WIĘCJEj »
RANKING

Poznaj nasze TOP 3 artykułów

zapytaj eksperta!

Jakie jest Twoje największe wyzwanie w wychowaniu Dziecka? Wyślij nurtujące Cię pytania za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Interesujące Cię tematy poruszymy w kolejnych artykułach.

Nie zapomnij włączyć subskrypcji naszego bloga, dzięki czemu nie ominie Cię żadna publikowana treść!

Ta strona używa cookies. Możesz określić warunki dostępu dla cookies w Twojej przeglądarce internetowej.